Sınav Merkezi

Etik değerlere bağlı olarak kamu kurumları; ulusal ve uluslararası şirketler tarafından talep edilen sınıf veya bilgisayar ortamında her türlü sınav hizmeti sunmaktayız.

İTÜ Kuzey Kıbrıs SEM Sınav Merkezi olarak İstanbul Teknik Üniversitesi’nin köklü geçmişindeki bilgi ve tecrübesi ile güvenilir, etik değerlere bağlı olarak kamu kurumları; ulusal ve uluslararası şirketler tarafından talep edilen (giriş sınavları, görevde yükseltme sınavları, unvan değişim sınavları, yeterlilik sınavları vs.) sınıf veya bilgisayar ortamında her türlü;

› Sınavın planlanması,

› Sınav sorularının hazırlanması ve değerlendirilmesi,

› Sınav programının oluşturulması,

› Sınavın düzenlenmesi,

› Sınav güvenliğinin sağlanması,

› Sınavların sonuçlandırılması,

› Sonuçların duyurulması,

› İtirazların değerlendirilmesi

hizmetlerini sunmaktayız. Hizmetlerimiz, talep eden kurumun ihtiyaçları çerçevesinde ve güvenilir bir iş modeliyle sunulmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi’nin eğitimli ve tecrübe sahibi akademik kaynağı ile disiplinli yaklaşımı merkezimizin çalışma modelini oluşturmaktadır.

Merkezimizde ciddiyetin ve güvenilirliğin temel ilke olarak benimsendiği bir bakış tarzıyla yaptığımız sınav organizasyonlarında sadece İstanbul Teknik Üniversitesi’nin akademik personel kaynağı kullanılmaktadır. Hizmetlerimizde İstanbul Teknik Üniversitesi’nin kaynaklarıyla kaliteyi ve güvenilirliği temsil ederek, sınav ihtiyaçlarınıza özgü çözümler sunabilmek amaçlanmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi markasını taşımanın verdiği sorumlulukla sınavla ilgili sunulan hizmetlerde tüm süreç büyük bir titizlikle yönetilmektedir.


Sınav Koordinatörlüğü Bize ulaşın