EĞİTİMLERİMİZ

Bireysel veya Kurumsal, Kısa veya Uzun Süreli tüm eğitim programları; teorik ile pratik bilgiyi birleştirmeye yönelik oluşturulmuş olup, eğitimlerin sonunda eğitim içeriklerine göre tüm katılımcılara “Katılım Belgesi” veya “Sertifika” verilmektedir.

Bilgisayar Teknolojileri Yönetimi Sertifika Programı

Eğitimler teori ve uygulama ağırlık olarak düzenlenecek olup; eğitim sonunda uygulanacak olan sınav ve proje puanlarının değerlendirilmesi sonucu başarı elde eden katılımcılara başarı sertifikası verilecektir.

BTY02: Bilgisayar Programlama

Bilgi Teknolojileri Yönetimi Sertifika Programı kapsamında düzenlenen bu modülün amacı temel programlama kavramlarını C programlama dilini kullanarak sağlamak ve öğrencilere laboratuvar ortamında tecrübe kazandırmaktır.

BTY04: Veri Yapıları ve Algoritmalar

Bilgi Teknolojileri Yönetimi Sertifika Programı kapsamında düzenlenen bu modülün amacı katılımcılara bazı popüler veri yapılarını, algoritmaları olduğu kadar algoritma analizindeki bazı temel teknikleri tanıtmayı amaçlamaktadır.

BTY11: Bilgisayar Ağları

Bilgi Teknolojileri Yönetimi Sertifika Programı kapsamında düzenlenen bu modülün amacı TCP/IP bilgisayar ağlarının ileri ve detaylı çalışma prensiplerini günümüz İnternet uygulamalarına odaklanarak öğretmektir.

BTY12: Bilgi Güvenliği

Bilgi Teknolojileri Yönetimi Sertifika Programı kapsamında düzenlenen bu modülün amacı siber güvenlik alanında mevcut durum, tarihi geçmiş, temel terminoloji ve önemli teknolojileri tanıtmak - Siber savaş ve bilgi savaşının kanuni, etik politik ve ekonomik boyutlardaki etkilerini açıklamaktır.

BTY13: Bilişim Sistemleri Yönetimi

Bilgi Teknolojileri Yönetimi Sertifika Programı kapsamında düzenlenen bu modülün amacı katılımcıların, çağımız işletmelerinde ileri görüşlü, bilgili, yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden ve yaşam boyu öğrenme ve sürekli iyileştirmeyi kendisine ilke edinmiş bireyler olarak yetiştirmektir.

Tarih: 03 Eylül 2018-12 Kasım 2018
01 Ocak 2019-11 Mart 2019

Süre: 60 saat / 10 hafta

Yer: Sürekli Eğitim Merkezi / Lefkoşa
Yabancı Diller Hazırlık Okulu / Gazimağusa

 

Kurs Sorumlusu

Kadime GÖĞEBAKAN

+90 392 630 5000 / 444

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Mobile Menu